Модельный ряд Renault

Отзыв о Renault Megane 2006 года

Автомобиль: Renault Megane Sedan 2006 г.в., седан, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 78 км, двигатель - 1.4 бензин
Автор: Ігор (Украина, Львов)   13.01.2013

Ціна якість! В своєму класі на мою думку лідер. Хтось пише про серйозні проблеми з Меганами, я думаю якщо правильно експлуатувати авто, то воно буде приносити тільки задоволення. В мене Меган пройшов 78 тис. я другий власник, бережна експлуатація.

За час користування авто, поміняв тільки по ходовій речаги і ремінь ГРМ+ролики. Після попадання в пару хороших ям, появляється деколи стукіт в рульовому (звук металічний). Мая думка що слабувате рульве, так як весь час авто їздить по хорошим дорогам.

По салону так як в свому класі шимоізоляція на відмінно! Це на мою думку дуже важливо. Порівняно на великі габарити авто, споживає не велику кількість пального (змішаний 6.9л\100км). Мотор 1.4 кажуть слабкий, але якщо до того було авто більш путужніше я вас розумію! 1.4 якщо ви врівноважена, спокійна сімейна людина, яка ніколи не поспішає, + натомість невеликий розхід.
Перед покупкою був вибір Форд Фокус або Меган, я думаю я зробив правельний вибір.

А далі вам рішати! Бажаю вибрати вдало!!!

Плюсы автомобиля: Надійність, Комфорт, Економічність, Вмістимість, Високий кліренс, Зручне управління, Безбечне, Великий багажник.

Минусы автомобиля: Слабка ходова (ричаги, підшибники), слабке рульове, дорогі запчастини.

Совет покупателю: Ражу купувати! але до 70 тис.пробігу.

Тест-драйв Renault Megane: НОВЫЕ ГРАНИ "МЕГАНА"
НОВЫЕ ГРАНИ "МЕГАНА"

Предшествующее поколение "Renault Megane" считается очень удачным. Модель гольф-класса пользовалась отличным спросом. В 1997 году она даже стала самым популярным автомобилем Европы. Чтобы поспевать за заказами, ее производство наладили не только во Франции, но также в Испании и в Турции.

Продажа б/у Megane

Renault Megane 2007 Renault Megane 4.600$ 2007 218.000 км